Loading

AKTİVİTELER

Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için otel içinde ve dışında eğlenceli aktiviteler düzenliyoruz. Size uygun aktivitelere katılaran tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Animasyon Ekibimiz

Profesyonel Animasyon ekibi ile gün boyu ve gece devam eden eğlenceler ve aktiviteler sayesinde tatil keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.
Gün içerisinde siz diğer aktivitelere katılırken animasyon ekibimiz çocuklarınızla ilgilensin.

Jeep Safari

Alanya şehrini tanımak, farklı yerler keşfetmek istiyorsanız, hem eğlenelim hem görelim diyorsanız jeep safari turlarımıza mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz.

Yat Turu

Sabahtan akşama kadar Alanya' nın tarihi tersanelerini, plajlarını ve mağaralarını bir de denizden görün.

Dim Çayı Turu

Tarihi Alanya kalesini görmeden, Dimçayı'nın soğuk sularında serinlemeden Alanya'dan gitmek olmaz.

Alanya Şehir Turu

Alanya Turları ve Aktiviteleri ile tatilinize renk katıyoruz. Akdenizin incisi Alanya’da bir çok tur ve aktivitemiz mevcut. Her kesime yönelik tekne turları veya At safari ile bir çok seçenek içinde sizlere uygun her türlü hizmeti sunuyoruz. Sizde Alanya Tatili’nize renk katmak istiyorsanız bizden kesinlikle memnun kalıcaksınız. Çünkü bizim vizyonumuz “Tatile gelen kişileri mutlu etmek” olarak şekillenmiştir.

Damlataş Mağarası

Altın sarısı sahilleri ve birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış tarihi dokusuyla Alanya, turistlerin ilgisini çekiyor. Tarihi ve turistik pek çok özelliğiyle her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği Alanya'da 1948 yılında iskele yapımında kullanılmak üzere taş ocağı açılması için patlatılan dinamit sonrasında tesadüfen bulunan Damlataş Mağarası da ilçedeki turistik yerlerden biri.

Quad Safari

QUAD Safari 4 tekerlekli motosikletlerle bazen çamurlu, bazen sulu derelerde tabii hayatın içinde, adrenalin ve heyecan sporudur. Araba kullanmayı bilmenize ve ehliyet sahibi olmanıza bile gerek kalmayan ve herkesin yapabileceği ve eğlenebileceği bir turdur.. Kısa bir tanıtım bilgisinden sonra ve bir kaç metre kullandıktan sonra ATV motoruna tamamen hakim olmayı başarıyorsunuz.

Expo 2016 Turu

Expo “exposition” kelimesinin kısaltılmışıdır. 19. Yüzyılın ortalarından bu yana düzenlenen ve “Dünya Fuarı” olarak bilinen organizasyondur.
Expo’nun en önemli özelliklerinden birisi de “teması” dır. Geniş bir kapsama sahip olan bu temanın, tüm insanlığı ilgilendirmesi ve evrensel nitelikte olması gerekir. Expo alanının büyüklüğü sınırsızdır ve katılımcılar kendi pavyonlarını inşa edebilirler.

Türk Gecesi Turu

Türkiye’nin bir çok farklı bölgelerine ait olan halk oyunları, oryantal gösteriler, ateş şov vb. bir çok güzel değişik sürprizler sizleri beklemektedir. Unutamayacağınız bir geceye tanıklık edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Aromatik Cennet Vadisi

Aromatik Cennet Vadisinde doğa ile iç içe at çiftliği, balık tutma, hayvanat bahçesi, restaurant daha bir çok aktivite sizleri bekliyor...

Dolphin Show

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yunusların inanılmaz gösterisi ile keyifli bir zaman geçirmeye hazır olun. Özellikle Yunus Showlarında çocuklar oldukça eğlenmektedir. Sizleri Yunus gösterilerine davet ediyoruz.