Loading

OTELİMİZ

CLUB BAYAR OTEL : OBA MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ SAHİL YOLU ÜZERİNDE DENİZE SIFIR KONUMDA ÖZEL PLAJI, HAVUZ BAŞINDAN PLAJA ALT GEÇİTLE BAGLANTILIDIR. 2 ADET YÜZME HAVUZU VE 2 ADET ÇOCUK HAVUZU, AQUAPARKI , GÜN BOYU ANİMASYON EKİBİ, HAMAM, SAUNA,BUHAR ODASI, BİLARDO, MASA TENİSİ, BEACH VOLEYBOLU, ÇOCUK BAHÇESİ VE PEK ÇOK AKTİVİTELERİ İLE SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİN HİZMETİNDEDİR.

“MAKSİMUM KONFOR VE RAHATLIK” ANLAYIŞINA GÖRE DİZAYN EDİLEN OTELİMİZİN TOPLAM 178 ODASI, 400 YATAK KAPASİTESİ, KONFORLU VE RAHAT YATAKLAR, 82 EKRAN LCD TV, RADYO KANALLARI, KABLOSUZ HIZLI İNTERNET BAĞLANTISI, TELEFON BAĞLANTISI, HER ODADA SİPRİT KLİMA MİNİBAR, WC BALKON VE ODALARIMIZ DENİZ MANZARALIDIR… SAÇ KURUTMA MAKİNESI, DEĞERLİ EŞYA KASASI KONUKLARIMIZIN HER ODADA KARŞILAŞACAĞI MİNİMUM STANDARTTIR. AYRICA SİGARA İÇİLMEYEN ODALARIMIZ VE ENGELLİ MİSAFİRLERİMİZ İÇİN DE ÖZEL DİZAYN EDİLMİŞ ODALARIMIZ BULUNMAKTADIR.

BAYAR OTEL YENİ DİZAYNI, GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ, TEMİZLİĞİ, EĞLENCESİ, PEK ÇOK YENİ AKTİVİTELERİ İLE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

ERKEN REZERVASYONDA %30 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYINIZ. KREDİ KARTINA TAKSİT YAPILIR.